| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
200u-2m-20m-200m-10A
200m-2-20-200-600V
AC Voltage
Zhejiang, China
DT930N
Coolway
Yes
1000 A
1000V
1000 A
1000 V
200-2K-20K-200K-2MΩ
Normal
DT930N
9V Battery
1.5V/9V/12V
Single item
8X6X4 cm
0.560 kg
| Technology features | ||
| DCV | 200M-2-20-200-600V | ±0.5% |
| ACV | 200-600V | ±1.2% |
| DCA | 200μ-2M-20M-200M-10A | ±1.8% |
| OHM | 200-2K-20K-200K-2M-2KΩ | ±1.0% |
| Description | |
| Diode Test | yes |
| Continuity Buzzer | yes |
| Battery Test | 1.5V/9V/12V |
| Data hold | yes |
| Back-light function | yes |
| Non-contact AC voltage detection | yes |
| Power supply | 9V Battery |
| Product size | 140*70*35mm |
| Product Net Weight | Around 150g |
| Packaging Details | |
| Packing | Gift box |
| Standard Quantity Per Carton | 50 |
| Standard Carton Size | 47.5*28*34 cm |
| Standard Carton Gross Weight | 14kg |
1.Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a refrigeration group with 2 sub factories.
2.Q: What if there is a problem with quality?
A: Our products are strictly inspected before delivery , also we have a basic guarantee 1-2 years ,
we will send you new free products to replace the damaged items due to quality problem .
3.Q: What is your payment and delivery time?
A: Pay by T/T bank account transfer or alibaba ,delivery time is around 15-30days after advanced payment.
4.Q: Why with you ?
A: We are a professional refrigeration spare parts supplier to meet all your demands and service.
5.Q: I have an idea for a new product, but don't know if it can be manufactured. Can you help?
A: Sure, you can send us the relative information, we will reply you within 3 days.