| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
200u-2m-20m-200m-10A
200m-2-20-200-600V
AC Current
Zhejiang, China
DT4400
coolway
Intrinsically Safe
Yes
1000V
1000 V
200-2K-20K-200K-2MΩ
Normal
DT4400
9V Battery
Single item
8X6X2 cm
0.730 kg
| Technology features | ||
| DCV | 200M-2000M-20-200-600V | ±0.5% |
| ACV | 200-600V | ±1.0% |
| DCA | 2000μ-20M-200M-10A | ±1.8% |
| OHM | 200-2000-20K-200K-2000KΩ | ±1.0% |
| Description | |
| Diode Testing | Display Approximate Voltage |
| Cable Test | yes RJ45 RJ11 RJ12 |
| Power supply | 6F22 9V Battery |
| Power supply | 9V Battery |
| 3.5digit LCD | Max display 1999 |
| Product Net Weight | Around 124g |
| Packaging Details | |
| Packing | gift box |
| Standard Quantity Per Carton | 100 |
| Standard Carton Size | 54*35*28.5 cm |
| Standard Carton Gross Weight | 16.5 kg |
1.Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a refrigeration group with 2 sub factories.
2.Q: What if there is a problem with quality?
A: Our products are strictly inspected before delivery , also we have a basic guarantee 1-2 years ,
we will send you new free products to replace the damaged items due to quality problem .
3.Q: What is your payment and delivery time?
A: Pay by T/T bank account transfer or alibaba ,delivery time is around 15-30days after advanced payment.
4.Q: Why with you ?
A: We are a professional refrigeration spare parts supplier to meet all your demands and service.
5.Q: I have an idea for a new product, but don't know if it can be manufactured. Can you help?
A: Sure, you can send us the relative information, we will reply you within 3 days.