| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
100u-2.5m-25m-0.25A
0.25-0.5-2.5-10-50-250-1000V
AC Voltage
Zhejiang, China
YX200A
Coolway
Intrinsically Safe
Yes
1400 A
1000v
1000 A
1000 V
x1 x10 x100 x1K x10KΩ
normal
YX200A
100*60*35mm
1.5v*1 Battery
Single item
8X6X3 cm
0.590 kg
| Technology features | ||
| DCV | 2.5-10-50-250-500V | ±5% |
| ACV | 10-50-250-500V | ±3% |
| OHM | x10/x1kΩ | ±10% |
| DCA | 500u-10m-250mA | ±5% |
| Description | |
| Battery Test | 1.5V/9V |
| Power supply | 1.5v*1 Battery |
| Product size | 100*60*35mm |
| Product Net Weight | Around 95g |
| Packaging Details | |
| Packing | Single Blister |
| Standard Quantity Per Carton | 100 |
| Standard Carton Size | 55*36*23.5cm |
| Standard Carton Gross Weight | 13 kg |
1.Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a refrigeration group with 2 sub factories.
2.Q: What if there is a problem with quality?
A: Our products are strictly inspected before delivery , also we have a basic guarantee 1-2 years ,
we will send you new free products to replace the damaged items due to quality problem .
3.Q: What is your payment and delivery time?
A: Pay by T/T bank account transfer or alibaba ,delivery time is around 15-30days after advanced payment.
4.Q: Why with you ?
A: We are a professional refrigeration spare parts supplier to meet all your demands and service.
5.Q: I have an idea for a new product, but don't know if it can be manufactured. Can you help?
A: Sure, you can send us the relative information, we will reply you within 3 days.