| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Plastic
3.0 mm, 2.0 mm, 4.0 mm
High Quality Materials
Electric
Air Conditioning Fitting
Industrial, Home
3 years
Free Spare Parts
uv printing
English
Zhejiang, China
Coolway
VT15A
Single item
15X4X2 cm
0.250 kg
| Features | |
| LED quaantily | 6(2 red,3 greenand 1 yellow) |
| Material of wire | 0.06 square millimeter copper |
| Max. voltage and current | 12V 15A |
| Lenght of wire | 100cm |
| Product size | 190*40*63mm |
| Product weight | about 65g (including one clips) |
| Packing | single blister |
| Packing quantity | 100 |
| Carton size | 48*36.5*59.5cm |
1.Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a refrigeration group with 2 sub factories.
2.Q: What if there is a problem with quality?
A: Our products are strictly inspected before delivery , also we have a basic guarantee 1-2 years ,
we will send you new free products to replace the damaged items due to quality problem .
3.Q: What is your payment and delivery time?
A: Pay by T/T bank account transfer or alibaba ,delivery time is around 15-30days after advanced payment.
4.Q: Why with you ?
A: We are a professional refrigeration spare parts supplier to meet all your demands and service.
5.Q: I have an idea for a new product, but don't know if it can be manufactured. Can you help?
A: Sure, you can send us the relative information, we will reply you within 3 days.