| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
Plastic
2.0 mm, 4.0 mm, 3.0 mm
Easy Installation
Electric
Air Conditioning Fitting
Home
3 years
Free Spare Parts, Overseas Call Centers
uv printing
English
Zhejiang, China
Coolway
Axial fan blade
Axial fan blade
black / green
plastic
Single item
8X8X5 cm
1.520 kg
| Material | GFAS |
| Diameter | 101 mm |
| Length | 762mm |
| Number of vanes | 35 pcs |
| The vane distributing | inclined various part |
| The length of the steel axis | 28 mm |
| The length of the steel set | 19.5 mm |
| Remark | any specifications are available according to samples or drawings |
1.Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a refrigeration group with 2 sub factories.
2.Q: What if there is a problem with quality?
A: Our products are strictly inspected before delivery , also we have a basic guarantee 1-2 years ,
we will send you new free products to replace the damaged items due to quality problem .
3.Q: What is your payment and delivery time?
A: Pay by T/T bank account transfer or alibaba ,delivery time is around 15-30days after advanced payment.
4.Q: Why with you ?
A: We are a professional refrigeration spare parts supplier to meet all your demands and service.
5.Q: I have an idea for a new product, but don't know if it can be manufactured. Can you help?
A: Sure, you can send us the relative information, we will reply you within 3 days.