| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
1400 A
2000 uA
AC 600V 1V ±(1.2%+8)
Zhejiang, China
MT87
Coolway
Analog And Digital
1000v
1000 V
AC 20A 10mA ±(2.5%+10)
200kΩ 100Ω ±(1.5%+3)
normal
AC Voltage
MT87
Single item
12X6X4 cm
0.510 kg
| Technology features | ||
| DCV | 600V | ±1.0% |
| ACV | 600V | ±1.2% |
| ACA | 200-200-400A | ±2.0% |
| OHM | 200kΩ | ±1.0% |
| Description | |
| Diode Test | yes |
| Continuity Buzzer | yes |
| Data hold | yes |
| Jaw Caliber | 20mm |
| Power supply | 1.5V*2 Battery |
| Product size | 149*58*28 mm |
| Product Net Weight | Around 116g |
| Packaging Details | |
| Packing | Gif box |
| Standard Quantity Per Carton | 100 |
| Standard Carton Size | 49*38.5*33.5 cm |
| Standard Carton Gross Weight | 22kg |
1.Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a refrigeration group with 2 sub factories.
2.Q: What if there is a problem with quality?
A: Our products are strictly inspected before delivery , also we have a basic guarantee 1-2 years ,
we will send you new free products to replace the damaged items due to quality problem .
3.Q: What is your payment and delivery time?
A: Pay by T/T bank account transfer or alibaba ,delivery time is around 15-30days after advanced payment.
4.Q: Why with you ?
A: We are a professional refrigeration spare parts supplier to meet all your demands and service.
5.Q: I have an idea for a new product, but don't know if it can be manufactured. Can you help?
A: Sure, you can send us the relative information, we will reply you within 3 days.