| Availability: | |
|---|---|
| Quantity: | |
DCV 200m-2-20-200-600V ±0.5%
ACV 200m-2-20-200-600V ±1.0%
AC Voltage
Zhejiang, China
M890G(CE)
Coolway
Industrial Use
170*87*35mm
Standard
Yes
PVC, PC
100 mA
600 V
99.9 mA
30 V, 600 V
1 nF ~ 60 nF, 100 pF ~ 1 μF
0.1 Hz ~ 100 kHz
60 mΩ ~ 200 mΩ
0-60℃
M890G(CE)
yes
about 382g
gift box
Single item
8X6X4 cm
0.960 kg
| Technology features | ||
| DCV | 200m-2-20-200-600V | ±0.5% |
| ACV | 200m-2-20-200-600V | ±1.0% |
| DCA | 200u-2m-20m-200m-2A-10A | ±1.8% |
| ACA | 200u-2m-20m-200m-2A-10A | ±2.0% |
| OHM | 200-2K-20K-200K-2M--20MΩ | ±1.0% |
| Description | |
| Diode Test | yes |
| Continuity Buzzer | yes |
| Transistor Test | yes |
| Auto power off | yes |
| Power supply | 9V Battery |
| Product size | 170*87*35mm |
| Product Net Weight | about 382g |
| Packaging Details | |
| Packing | gift box |
| Standard Quantity Per Carton | 50 |
| Standard Carton Size | 50*33*39.5 mm |
| Standard Carton Gross Weight | 16kg |
1.Q: Are you a factory or trading company?
A: We are a refrigeration group with 2 sub factories.
2.Q: What if there is a problem with quality?
A: Our products are strictly inspected before delivery , also we have a basic guarantee 1-2 years ,
we will send you new free products to replace the damaged items due to quality problem .
3.Q: What is your payment and delivery time?
A: Pay by T/T bank account transfer or alibaba ,delivery time is around 15-30days after advanced payment.
4.Q: Why with you ?
A: We are a professional refrigeration spare parts supplier to meet all your demands and service.
5.Q: I have an idea for a new product, but don't know if it can be manufactured. Can you help?
A: Sure, you can send us the relative information, we will reply you within 3 days.